سئوی سایت
دیده شدن در رتبه های گوگل

مناسب موبایل

نیمی از تعامل کاربران سایت ها از موبایل است

امروزه بیشتر کاربران و مخصوصا کسانی که غیر تفریحی با سایت ها تعامل دارند از موبایل استفاده می کنند. با در نظر داستن تناسب طراحی سایت برای موبایل شما از نیمی از رقبای خود جلو خواهید افتاد. 

پیام رسانی شفاف

کاربر در کمتر از سه ثانیه تصمیم به ماندن یا رفتن می گیرد.

خلق یک پیام واضح برای کاربران سایت شما مهم است. چرا که در صورت واضح نبودن محتوا و کارکرد پیام سایت شما و یا مغشوش بودن پیام کاربر سایت را ترک می کند و بانس ریت شما بالا می رود.  

تجربه ی کاربری بهتر

بهینه سازی برای تبدیل بهتر بازدید کننده به مشتری

تجربه ی کاربری مهم ترین فاکتور سایت است. برای تجربه ی کاربری مناسب احتیاج به تعامل مناسب با صاحبان کسب و کار نیز می باشد و می باید آنرا متناسب با هم و هماهنگ طراحی کرد. مهم ترین بخش خلق تجربه ی کاربری مناسب برای تاثیرگذاری سریع روی کاربر مهم است. 

سئوی تکنیکال

اطمینان از سازمان دهی صحیح، دیده شدن صحیح توسط گوگل. ما همواره با آخرین بروزرسانی های گوگل برای سئو همراه هستیم و از فرصت های جدید استفاده می کنیم.

لینک سازی

یکی از مهارت های رتبه گرفتن در سئو لینک سازی مناسب می باشد که می تواند براحتی رتبه را با توجه به کلمات کلیدی افزایش بدهد.

محتوا

تخصص ما تولید محتوای اقناع کننده برای پیمانکاران بهمراه مهارت های سئو است.

مسیر موفقیت

چرا باید جائی رو انتخاب کنید که تخصص سئو دارد؟

شما نیاز به شریکی دارید که بتواند بصورت مستقل وظایف مربوط به سئوی سایت شما را انجام دهد و این کار را به صورت همکاری با شما انجام دهد. یعنی درک درستی از مشتریان شما داشته باشد و بصورت شفاف ماهانه گزارش کار از کارهای انجام شده به شما ارائه بدهد. با اینکار بازدیدکنندگان و مشتریان شما افزایش خواهند یافت. 

آگاهی از روند کارها و بروز بودن

فرآیند کاری ما

تماس مقدماتی

پاسخ از ما

سوالات رایج

مساله ی اصلی در خدمات سئو و بازاریابی دیجیتال جواب گرفتن کارفرما  است. به این معنی که برای هدف از پیش تعیین شده ای که معین شده می باید رسید به نحوی که بازگشت سرمایه ی مناسب و در کوناه ترین زمان ممکن می باشد. 

راه حل هوشمندانه از نظر ما استخدام شرکتی است که در کار سئو خبره باشد تا این که یک فرد تنها اقدام به انجام این کار بکند. حداقل برای شروع کار پیشنهاد ما کار با افرد خبره تری است که اینکار را بصورت حرفه ای انجام می دهند. 

خدمات ما بنحوی است که دید بلند مدت داریم برای شما. به این معنی که وقتی محتوایی را برای شما تولید می کنیم، و یا بصورت یک پست مهمان در یک سایت دیگر برای شما محتوائی را تولید می کنیم، این محتوا برای شما حداقل 6 تا 12 ماه دیگر برای شما ترافیک می آورد و نفع می رساند. 

اگر همکاری ما بهر علتی قطع شود، حتی اگر شما آنرا قطع کنید مدت زمان زیادی حداقل 6 تا 12 ماه برای شما منفعت خواهد رسند تا گوگل قطع فعالیت شما را احتمالا تشخیص دهد و رتبه ی شما کاهش پیدا کند.  

برای استعلام قیمت شما می توانید از قسمت ها قیمت ها استعلام کنید. برای قیمت دقیق تر و خدمات دقیق تر می توانید با ما تماس بگیرید. پرداخت ها بصورت ماهیانه خواهند بود. 

برای ما 3 تا 6 ماه اول بنحوی است که به شما ثابت کنیم که می توانیم برگشت سرمایه ی خوبی را برای شما به ارمغان بیاوریم . حداقل دو تا سه برابر سرمایه. 

هدف ما مشتریان با قراردادهای بلندمدت است. 

البته که نه .  سعی ما بر تخمین بازگشت سرمایه در بازه های زمانی  3-6-9-12  ماهه می باشد که بعد از آن احتمالا نتایج بصورت ترکیبی بهتر خواهند شد.

کلا در کار سئو صبر باید کرد و بدون برنامه بلندمدت نمی توان نتیجه دلخواه را گرفت . اگر با هر شرکت و شخصی کار سئو می خواهید بکنید برنامه بلندمدت می باید داشته باشید. 

از نظر ما مشتری ایده آل مشتری ای است که دید بلند مدت بالای شش ماه داشته باشد و بخواهد کار کند. 

خروج از نسخه موبایل