روش کار ما

با شروع به کار فرآیند ما زنگ خور خود را افزایش بدهید

مرحله اول

 با ما تماس تماس بگیرید . یا می توانید برای ما یک پیام بدارید . ما سریعا با شما تماس می گیریم. 

این تماس برای آشنائی ما با شما و همین طور شما با ما و خدمات ما است. 

هدف ما کار با مشتریانی است که بتوانیم در کمترین زمان بیشترین رشد رو داشته باشند. 

مرحله ی دوم

تهیه ی نقشه راه

اگه ما و شما مورد خوبی برای همه باشیم ما یک نقشه و استراتژی اولیه برای شما تهیه می کنیم. 

شما یک نقشه ی حداقل سه ماهه دریافت می کنید و ما جزئیات کاری رو که می خواهیم توی مدت 30 روز و 60 روز و 90 روز برای شما انجام بدهیم رو مشخص می کنیم. 

مرحله ی سوم

بقیه کار با ما

وقتی قرار کار با مارا می ذارید  حداقلش اینه توی تماس ویدئوئی که ماهیانه برای گزارش کارها با هم داریم حس خوبی خواهید داشت. 

ما با کمک هم کلمات کلیدی اصلی رو در میاریم، محتوا رو می نویسیم،  لینک سازی می کنیم، و ورودی های مشتریان شما رو زیاد می کنیم .  

فرآیند طراحی سایت

شروع :

جلسه ی آشنائی با مشتری : 1 تا 1.5 ساعت . تصمیم گیران نهائی باید در این جلسه باشند

ما در این مرحله می تونیم با شما یه چت ویدئوئی داشته باشیم . البته ترجیح ما ملاقات رودررو هست. توی این جلسه ما درباره ی همه چیز با شما صحبت می کنیم. ویژگی های کشب وکار و برند شما و اینکه چطور به مشتریانتون کمک می کنید. 

درخواست ما توی این جلسه بازخورد دادن به ما و شرکت در دادن اطلاعات مفید به ماست. حضور تصمیم گیر نهائی در مورد طراحی در جلسه برای ما ضروری است. 

طراحی :

نمایش طراحی : 1 تا 1.5 ساعت از زمان شما

ما شروع طراحی سایت شما می کنیم. ما از اطلاعاتی که به ما داده اید استفاده می کنیم تا سایت به درستی کیفیت کار شما را نمایش بدهد. همینطور هدف اصلی طراحی سایت تعامل مناسب با مشتریان کسب و کار شما می باشد. 

ما ویرایش و بازدید نهائی روی سایت را انجام می دهیم و آنرا به شما نمایش می  دهیم. به اینصورت ما می توانیم بازخوردهای شما و نکات شما را برای اعمال روی سایت از شما بگیریم.                     

توسعه :

جمع آوری محتوا : 2 تا 4 ساعت از زمان شما

بعد از انحام ویرایش ها روی سایت شما و دریافت امضای تائید شما از طریق یک فرم، مرحله ی اول تائید شده و ما سراغ توسعه ی سایت می رویم . (بخش فنی سایت) 

ما دستورالعمل هایی را برای شما ارسال می کنیم تا فرایند ورورد محتوا را بتوانید راحت تر انجام بدهید.   آماده باشید برای سایت خود محتوا تولید کنید و تصویر را هم آماده کنید .

ورود محتوا :

تیم ما محتوا را وارد می کند و کیفیت را تضمین می کند.

بعد از اتمام ساخت سایت زمان اضافه کردن تصاویر و محتواست. این موقع است که سایت زنده می شود. 

وقتی سایت را تکمیل کردیم برای شما ارسال می کنیم برای بازخوانی شما. بعد از این مرحله سایت میره برای گذاری. 

راه اندازی وبسایت :

1 تا 1.5 ساعت

زمان راه اندازی سایت که بشود ما منتظر امضای تائید فرم شما می شویم. 

زمان راه اندازی سایت شما زمان جشن گرفتن ماست . هر چند خصوصی . 

فرآیند سئوی سایت

شروع :

جلسه ی آشنائی با مشتری : 1 تا 1.5 ساعت . تصمیم گیران نهائی باید در این جلسه باشند

ما در این مرحله می تونیم با شما یه چت ویدئوئی داشته باشیم . البته ترجیح ما ملاقات رودررو هست. توی این جلسه ما درباره ی همه چیز با شما صحبت می کنیم. درباره مشتری ایده آل شما، نحوه ی فروش شما و همینطور آشنائی تیم سئو با ویژگی های کسب و کار شما. ما از این پاسخ ها برای ساخت استراتژی محتوا استفاده می کنیم. این کار فرآیند دارد، پس نگران نباشید اگر جواب این سوالات را الآن ندارید.  

جستجوی کلمات کلیدی:

ماه اول جستجو و هدف گذاری کلمات کلیدی

ما در ابتدا شروع به تغییرات فنی روی سایت شما می کنیم، همزامن کار لینک دهی را هم شروع می کنیم، اگه لازم باشه سیستم ردیابی مشتریان را راه اندازی می کنیم، ما جستجوی اینکه مشتریان در منطقه ی شما چه کلماتی را جستجو می کنند را انجام می دهیم، ما تحلیل رقبا را هم انجام می دهیم. 

کارگاه تقویم محتوا :

یک ساعت از زمان شما

ما بعد از جستجوی کلما کلیدی یک تقویم حداقل سه ماهه را فراهم می کنیم. ما در این جلسه دلایل انتخاب این عنوان های محتوائی را شرح می دهیم. یکی از اهداف این نشست گرفتن بازخورد شما در مورد تقویم محتوائی است.  

تماس های ماهیانه :

20 دقیقه از زمان شما

 یک هفته قبل از نشست به شما اطلاع داده می شود. از اینجا به بعد شما می توانید انتظار داشته باشید که نشست ها کوتاهتر شوند و در عوض منتظر نتایج خواهید بود. تیم سئوی شما ایمیلی از وضعیت سئو شما به شما ارائه خواهد داد شامل اینه چه کارهائی انجام شده است و چه کارهائی انجام خواهد شد. این گزارش اطلاعات جامعی در اختیار شما خواهد گذاشت و ما پذیرای سوالات شما و نکات شما برای تغییرات لازم خواهیم بود.  

تمرکز خدمات ما بر افزایش مشتریان است